Pokój i dobro!
Z wielką radością wracam do Piotrkowa i pod skrzydła Matki Bożej Piotrkowskiej. Cieszę się widząc znane twarze, ale także nowe, które będę mógł poznawać. Mam nadzieję, że z Bożą pomocą będziemy razem wspierać się na drodze do nieba. Wszystkich którzy przychodzą do naszego Sanktuarium i szukają wsparcia będę starał się wraz a moimi współbraćmi przyjmować z otwartymi rękoma. Zarazem mam nadzieję, że także Piotrkowianie będą mnie wspierać w tej posłudze jaką rozpoczynam. Wszystkim z serca błogosławię.



